YENİDEN TANIMLANMIŞ DELİK OLUŞTURAN : CORODRİLL® 870

     Uç kısmı değiştirilebilir, takım ömrünü ve matkap konsepti verimliliğini artırırken delik başına maliyetini de  düşürür.Metal parçalarda delik oluşturmak makine atölyelerindeki en yaygın işlemlerden birisidir. Son on yılda mühendisler; uç-kanal geometrisi, alt katman veya kaplamayla ilgili yeniliklerle onları daha hızlı, daha hassas ve daha maliyet etkin hale getirmek için sıradan matkapları yeniden ziyaret ettiler. Şimdi Sandvik Coromant, gele- neksel delik oluşturmayı yeniden tanımlayan bir matkap konsepti takdim ediyor. Delik başına maliyeti azaltmak ve zaman tasarrufu sağlamak için tasarlanmış CoroDrill® 870’un uç kısmı değiştirilebilir sistemi onu, yıllardır geliştirilen en heyecan verici yeni delik delme ürünlerinden birisi yapar.

Öyleyse CoroDrillL®870’in arkasındaki sır nedir? Makine atölyelerinde üretilen geniş yelpazedeki parçaların güvenirliliğini ve hassasiyetini sağlamak için tasarım, matkap gövdesiyle uç kısmı arasındaki eşsiz ve yüksek güvenlikte bağlama sağlayan bir ara yüz üzerinde odaklanmıştır. Dahası, kolay ve hızlı uç değiştirme prosedürü, aktif işleme süresinin maksimize edilmesine yardımcı olur. Gerçekte, uç değiştirme işlemi, takım daha tutucuda bağlı iken gerçekleştirilebilir. Operatörler, vidayı matkap gövdesi üzerinde gösterilen, tavsiye edilen tork ile sıkarken ucu basitçe aşağıya destek yüzeylerine doğru bastırır. Dünya çapında üreticiler için kazancı düşüren ana sebeplerden biri olan bekleme süreleri için müşterilerin faydası gayet açıktır.

Etkileyici Oyuncu

     Bu hayli yüksek çok amaçlı takımın diğer avantajları; mükemmel talaş kontrolü ile emniyetli bir işleme prosesi sağlayan ölçü, biçim ve helis açısı için optimize edilmiş yeni kesici kenar geometrisi ve matkap kanallarıdır. Etkin şekilde üretilmiş yüksek kalitedeki delikler takip eden ardıl operasyonlar için daha uygundur. Rijit bir takım gövdesiyle mümkün olan yüksek nüfuziyet oranları ve uzun, güvenilir takım ömrü ilave rekabet avantajları sunar. Üst düzeyde kararlılık ve minimum salgı için CoroDrill 870, sızdırmaz silindirik pensli bir Hydrogrip® bağlama aynası kullanımıyla güvence altına alınmalıdır. Müşterilerin, bir ISO9766 sap ile Hydrogrip ayna kombinasyonunu, silindirik bir pens olmadan asla kullanmaması gerektiği unutulmamalıdır.
CoroDrill 870’in piyasa
ya sürülen ilk safhası çelik (ISO P) malzemeler üzerinde (IT9–IT10 orta delik tolerans alanı için) odaklanmıştır.

Advertisements
This entry was posted in HABERLER. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s