DÖKME DEMİR İŞLERKEN ÜRETİMDE ÖLÇÜLEBİLİR ARTIŞ MÜMKÜN

     Duratomic-kaplamalı kalite TK1001, yıpranmaya ve aşınmaya yüksek seviyede direnç gerektiren gri dökme demiri işleme için başlıca tercih edilen ve en iyi çözümdür. Benzersiz kaplama teknolojisi aşınmaya karşı yüksek seviyede direnç ve daha uzun takım ömrü sağlarken, kenar bütünlüğünü artırır ve ayrıca yüksek seviyede aşınma ve ısı direncine sahiptir. Dünya çapında bilinen kesici takım imalatçısı Seco Tools yeni karbür kalitesi TK1001 ve TK- 2001´le tornalama ürünlerinin yeni neslini iftiharla sunar: Zorlu dökme demirin yanı sıra sert ve aşındırıcı alaşım malzemeleri işleme için tercih edilecek bir kalitedir. Benzersiz ve patentli Duratomic® teknolojisi sayesinde bu kaliteler imalat sürecinde artırılmış güvenlik ve performansta yeni olanakların kapısını açıyor. Yeni TK1001 ve TK2001 kaliteleri dökme demirin tornalanmasında tamamıyla yeni nesil bir ürün yelpazesi sunuyor. 

     Özellikle döküm partilerinin malzeme kalitesinde değişikliklerin olduğu durumlarda, her iki kalite de mükemmel güvenirlilik sağlar. TK1001 ve TK- 2001 en zorlu imalat koşullarında bile üretimde ölçülebilir artışın adıdır.

     Özellikle gri dökme demirde stabil koşullarda uzun ve güvenilir takım ömrü arayanlar için yeni TK1001 Duratomic kalitesi birinci tercihtir. TK1001´in Duratomic kaplamalı tungsten karbürü maksimum verimlilik sağlamak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Kesici kenarlarda yüksek dayanıklılık ve stabilite gerektiren zorlu imalat koşullarında daima TK2001 kullanılır. Üstelik TK2001 Duratomic teknolojisi sayesinde, stabil olmayan koşullarda ya da darbeli işlemede bile yanak aşınmasına karşı üst düzey performans sağlar.
Dolayısıyla, özellikle uzun ve öngörülebilir takım ömrü ve geniş çalışma penceresinin hedeflendiği durumlarda TK2001 duktil dökme demir uygulamaları için birinci tercihtir.

 

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

One Response to DÖKME DEMİR İŞLERKEN ÜRETİMDE ÖLÇÜLEBİLİR ARTIŞ MÜMKÜN

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s