ÇALIŞMAK İÇİN EN İYİ ŞİRKETLERDEN BİRİ AUTODESK “GREAT PLACE TO WORK” SEÇİLDİ

Autodesk, İngiltere, İsviçre ve Almanya’da yapılan oylamalar sonucu yüksek bir sıralamada yer almasından dolayı ödülünü Great Place to Work Enstitüsü tarafından Berlin’de düzenlenen bir törenle aldı. Autodesk aynı zamanda enstitü tarafından yapılan araştırmalar sonucunda US Fortune 100, Kanada’da Çalışılacak En İyi İşyeri ödülleri ve Çin En İyi İşverenler 2012 CRF (Corporate Registers Forum) Enstitüsü ödüllerinde de üst sıralarda yer aldı. Bu araştırmayla birlikte Autodesk’in başarısının arkasındaki en önemli faktörün inovasyon ve işbirliği olduğunun altı çizilmiş oldu. Üç boyutlu tasarım, mühendislik, medya ve eğlence yazılımında dünya lideri Autodesk, Avrupa’nın en iyi ilk 100 işyerini belirleyen Great Place to Work Enstitüsü’nün her yıl gerçekleştirdiği işyeri mükemmelliği araştırmasında çokuluslu şirket kategorisinde 13. sırayı aldı.

Autodesk’in yazılımları, tasarımcılara ve mühendislere, fikirlerini gerçek dünyada hayata geçirmeden önce sanal ortamda tam olarak deneyimleme ve test etme imkanı sağlar. Autodesk, müşterilerinin projelerini en iyi şekilde oluşturmalarına yardımcı olabilmeyi amaçlar. Aynı zamanda çalışanlar arasında yeni fikirlerin özgürce gelişebilmesi için işbirliği ruhunu geliştirmenin bu amaç doğrultusunda ilk adım olduğuna inanmaktadır.

Autodesk Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Yetenek Seçme Başkanı Matthew Jeffery ise “Çalışanlarımız, Autodesk yazılımının, dünyanın en ünlü binalarına, ikon olmuş tüketim ürünlerinde, önemli altyapı çalışmalarında ve Oscar ödüllü film efektlerinin tasarımında önemli bir rol oynadığını deneyimleme fırsatını yakaladılar. Bunun, işbirliği, kişisel başarı ve şirkete yönelik sadakat oluşturma konusunda çok büyük katkısı olduğunu düşünüyorum” dedi. Jeffery ayrıca çalışanlarının yoğun çalışmaları, işyerlerine olan bağlılıkları ve yetenekleri sayesinde Autodesk’in Avrupa’nın çalışılacak en iyi yerleri arasında olarak bilinmesinin kendilerini çok sevindirdiğini belirtti. Autodesk’in Great Place to Work programa dahil olduğu ilk yılında muhteşem bir başarı gösterdiğini belirten Great Place to Work Global CEO’su José Tolovi, Great Place to Work tarafından tanınan şirketlerin sadece Avrupa’da değil aynı zamanda tüm dünyada standartları belirleyen köklü kültürleri olan firmalar olduğunu vurguladı.

Advertisements
This entry was posted in HABERLER. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s