AKILLI DEMİRYOLU SİSTEMLERİYLE GELECEĞE YOLCULUK

Enerji yönetiminin global uzmanı Schneider Electric’in katılımıyla 08 -10 Mart 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Eurasia Rail Demiryolu Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı’na 25’in üzerinde ülkeden kamu ve özel sektör temsilcileri katıldı. Fuarda bu yıl katılım oranı ilk yıla göre tam iki katına çıktı. Schneider Electric’in katılımcıları arasında olduğu Eurasia Rail Demiryolu Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı, 08 -10 Mart 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Demiryolu teknolojileri alanında 25’in üzerinde ülkeden dünyanın önde gelen kamu ve özel sektör temsilcilerinin katıldığı fuarda, Schneider Electric, Rail Demiryolu Hafif Raylı Çözümleri hakkında ziyaretçilere bilgi verdi.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Bulgaristan Ulaştırma Bakanı Ivaylo Moskoski ve TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman’ın konuşmalarıyla açılan fuar, uluslararası yolcu ve yük taşıma teknolojisine sahip alıcı ve satıcıları, Türkiye Demiryolu Endüstrisi merkezinde bir araya getirmesiyle ülkemiz ekonomisi için önemli bir katma değer yaratıyor.

Schneider Electric, fuarda sunduğu Telvent SmartMobility Rail Fare Collection ve Rail Suit sistemleri ile raylı sistemlerde verimlilik, entegrasyon ve güvenlik çözümleri sağlıyor. Schneider Electric’in standında sunduğu raylı sistemlerde kullanılan trafolar, video güvenlik sistemleri ve G5000 kesintisiz güç kaynakları çözümleri ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. Schneider Electric Enerji İşkolu Genel Müdür Yardımcısı Serdar Malkoç, son 3 yılda Türkiye’de demiryolu yatırımlarının 20 oranında büyüdüğünü kaydederek, Telvent SmartMobility Rail Suit çözümleriyle tüm raylı sistemleri ve alt sistemlerini tek bir platformda toplayarak verimliliği en üst düzeye çıkartmanın mümkün olduğunu belirtti.

 

Advertisements
This entry was posted in HABERLER. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s