YIKIM ROBOTU

18,6 kW elektrik motora sahip Avant’ın yeni yıkım robotu Avant 185, 79 cm genişliğiyle en dar kapılardan bile kolayca geçebilmektedir. Kendi etrafında 360º dönebilen yeni Avant 185 yıkım robotu, 5,5 mt’ye kadar uzayan teleskopik bomu ve uzaktan kumandasıyla yıkım işleri için sektörün beklediği en ideal çözümdür. Ülkemizdeki yıkım işleri, bilhassa kentsel dönüşüm projesiyle hızlanmış, özellikle dar alanlarda ve bina içlerinde emniyetli, seri ve etkili çalışabilecek yıkım robotlarına duyulan ihtiyaç artmıştır.

Kullanım kolaylığı, uzaktan kumandası ve ameliyat hassasiyetinden tam gaz ayara kadar 5 hızlı hareket kabiliyeti her yere ve zamana uyumu kolaylaştıran özelliklerden bazılarıdır.
2013 yılının Nisan ayında Finlandiya’da lansmanı yapılan Avant 185 Yıkım Robotu, Türkiye’de Rekarma Makine A.Ş. güvencesiyle ve cazip tanıtım fiyatlarıyla piyasaya sunulmaktadır. Avant 185, sürekli 360º dönüş kabiliyetiyle kullanıcı dostu bir yıkım robotudur. Paralel sürüş ve uzayan bom, operatörün kullanım rahatlığını arttırır. Buna ek olarak, taşınmasını kolaylaştırmak için üst kısmı kolayca çıkartılabilmekte ve yeniden takılabilmektedir.

Advertisements
This entry was posted in HABERLER. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s