PARKER STORE

Parker Store, Parker Hannifin bünyesindeki hidrolik ve pnömatik bağlantı elemanlarının, tüm ölçülerde hortum ve hortum başlıklarının, yüksek basınçlı sistemlerde kullanılan pompa, motor, valf ve çabuk bağlantı elemanlarının, çeşitli filtrasyon ürünlerinin bir arada bulunduğu, özel ya da standart hortum komplelerinin yaptırılabildiği, müşteriye özel çözümleri en hızlı şekilde sunan bir perakende mağazacılık anlayışıdır. Dünyada Parker Store, Parker Hannifin bünyesindeki “Fluid Connectors Group “ tarafından özel bir program olarak 1993’te başlatıldı. Total Hose and Fittings Service “ Tüm Hortum ve Bağlantı Elemanları Servisi ” sloganı ile lanse edildi. 2009 yılı itibariyle Dünya genelinde 1000’i aşkın Parker Store bulunmaktadır.

Parker Hannifin’in Türkiye distribütörü olan Hidroser, 2006 yılından bu güne Parker Store anlayışını başarı ile uygulamaktadır. Hidroser bünyesindeki ilk Parker Store Ankara’da açıldı. 2007 yılında Bursa, İzmir, Adana ve İmes Bölge müdürlüklerinde ve İstanbul-Merkez binasında yeni Parker Store’lar hizmete girdi. Hidroser Proje ve Satış Müdürü Teoman Serdaroğlu, konuyla ilgili olarak şunları dile getirdi: “Konya, İzmit ve Çorlu Parker Store mağazaları ile başarı ile uygulanan bu konsepti genişleterek sürdürmeyi hedefliyoruz. Böylece çok daha zengin stoklarla Parker ürünleri tüm Türkiye’de müşteriye direkt ulaştırılabilecek. 6.000’den fazla çeşit içeren ürün stoğuyla Parker Store, tam yeterlilikte teknik destek alabileceğiniz, çözüm üretebilen yetişmiş kadrosuyla müşteriye hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümleri sunuyor. Tüm başlıkları presleyebilen hidrolik hortum presi, hidrolik boru yüksükleme ve boru bükme makineleri ile hidrolik montaj konusunda her türlü ihtiyacı karşılayabiliyor.”

En yeni teknoloji ile geliştirilen, kullanıcıya önemli avantajlar sağlayan Parker Hannifin ürünleri tüm dünyada prestijli markalar ve lider firmalar tarafından yıllardır güvenle kullanılmaktadır. Kalite unsurunun çok önemli olduğu günümüzde kaliteyi hızlı ve etkin çözümlerle birleştiren Parker Store da sizin için en avantajlı çözümdür. Siz de Parker Store’un ferah ortamında, tüm bağlantı elemanlarını, ölçülerine göre sıralanmış raflarında kendiniz seçebilir ve eğitimli personellerimizden teknik destek alabilirsiniz. Teknik bilgi köşesinde çok çeşitli Parker ürün kataloglarını inceleyebilir, malzemeleriniz hazırlanırken ya da hortum kompleleriniz preslenirken, Bistro’da çayınızı ya da kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Advertisements
This entry was posted in HABERLER. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s