TÜRKİYE’DEN 10 PROJELİ REKOR

2004’ten bu yana gerçekleştirdiği projeleriyle Avrupa’da olduğu gibi Türkiye’de de lider konumda bulunan, Forum Alışveriş Merkezleri’nin yaratıcısı, geliştiricisi ve yöneticisi Multi Development Türkiye, alışveriş merkezi sektörünün pazarlama oskarları olarak kabul edilen ICSC Solal Pazarlama Ödülleri’nde 10 projesiyle finale kalarak rekor kırdı.

Avrupa ve Güney Afrika’nın en etkili pazarlama kampanyalarını ödüllendiren Solal Pazarlama Ödülleri’ne damga vuran Multi Development Türkiye, Forum Alışveriş Merkezleri’nde gerçekleştirdiği projeleriyle Topluma Katkı Amaçlı Pazarlama, Halkla İlişkiler, Satış Promosyonları, Gelişen Teknoloji, Entegre Dijital Kampanya ve Sosyal Medya kategorilerinde finale kaldı.

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi’nin (ICSC) düzenlediği ve her yıl alışveriş merkezleri pazarlama yönetimi alanında en iyi ve fark yaratıcı projeleri ödüllendiren Solal Pazarlama Ödülleri’nde (Solal Marketing Awards), Türkiye geneline yayılan 10 Forum Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirdiği projeleriyle Multi Development Türkiye finale kalan 10 projesiyle öne çıktı. 

 Multi Development Türkiye, ICSC Solal Pazarlama Ödülleri’nde tüm Forum’larda gerçekleştirdiği 4 projesi; “Luis Figo Seni Forum Alışveriş Merkezleri’nde seçsin, Hayallerin Gerçek Olsun” sosyal sorumluluk projesi, Forum Fashion Week, Wipe Out etkinliği ve Facebook üzerinden düzenlediği Sessiz Sinema ile ödül almak için yarışacak. 

 Multi Development Türkiye ayrıca; Marmara Forum ve İstanbul Forum’da gerçekleştirdiği Sokak Sanatçıları Festivali, Forum İstanbul Extreme Fest, Marmara Forum’un MyTalent Yarışması, İstanbul Shopping Fest kampanyası, Myforum Eğlence Stüdyosu ve QR Koridoru projeleri ile de ödül için aday oldu. 

 ICSC Solal Pazarlama Ödülleri’nin kazananları, 14 Mayıs’ta Londra’da gerçekleşecek ICSC Avrupa Pazarlama Konferansı’nda açıklanacak.

 

Advertisements
This entry was posted in HABERLER. Bookmark the permalink.

2 Responses to TÜRKİYE’DEN 10 PROJELİ REKOR

  1. paylaşım için tesekkurler

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s