BİMS BRİKET MAKİNASI

      Bims Briket Makinası son yıllarda, özellikle ısı-ses izolasyonu ve öz ağırlığı bakımından normal yapı elemanlarına nazaran oldukça büyük avantajlara sahip olan hafif agregalı yapı elemanları, gittikçe artan bir eğilimle kullanım alanı bulmaya başlamıştır. Bims Briket Makinası malzemelerin hafifliğinin temel unsur olmasının yanında, ürünün doğal bir hammaddeden olması, yüksek sıcaklıklara dayanabilmesi, ısısal konforun sağlanması açısından ısı izolasyonu sağlaması gibi özelliklerin bulunması tercih edilir.

      Bims Briket Makinası  sektöründeki kendinden emin ve tam müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız karşılığını bugün pazar payımızın yüksek oluşu göstermiştir. Ürettiğimiz Bims Briket Makinalarına  verdiğimiz 2 yıllık koşulsuz garanti sürecini tamirat ve bakımını gerçekleştirdiğiz ikinci el bims briket makinalarına da vererek sektörde bir ilki gerçekleştirdik. Günümüzde bims briket makinası sektöründe özellikle işe yeni başlayan tüketicilerin araştırmalarını internet üzerinden yaptıklarından, deneyimsiz ve hiç bir kalite standardı olmayan firmaların üretimleri satın alındıklarında sonradan kötü sürprizlerle karşılaştıklarını gözlemledik. Biz BEYAZLI GRUP olarak bugün internet üzerinden satılık bims briket makinası |  bims briket makinası | bims briket makinası imalatı bims briket makinası imalatı gibi herhangi bir kelime arandığında imalatını yaptığımız tüm ürünlere ait fiyatları, teknik şartnameleri ile birlikte sonradan hiç bir kötü sürprize fırsat vermeyecek şekilde yayınlayabilen şeffaf bir firma olmaya özen  gösterdik. Ayrıca her yıl 4 defa düzenlediğimiz kampanyalar sayesinde yeni bir bims briket makinası fiyatlarını ikinci el bims briket makinası fiyatlarından daha cazip hale getirdik. Tüm bu çalışmalarımızın neticesinde bims briket makinası sektörüne ait gelen taleplerin yoğunlu bizi ikinci el bims briket  makinası  işini ayrı bir firma çatısı altında yapmaya, bu şekilde daha kurumsal, etkin ve kısa sürede sonuca ulaşılabilir hale getirmeye sevk etmiştir. Bu bağlamda 2009 yılında PRESMAC markası adı altında ikinci el bims briket makinası sektörüne ait firmamızı, yeni bims briket makinaları üretim firmamız olan BEY-SAN-MAK ‘tan tamamen ayrılarak bağımsız kendi teknik kadrosu ile birlikte kurduk.  

      Günümüz firmamız hem yeni bims briket makinası  üretiminde BEY-SAN-MAK olarak, hem de ikinci el bims briket  makinası sektörüne PRESMAC olarak gerek fiyatları, gerek teknik ve satış stratejisi olarak şeffaf bir anlayışının olması münasebeti ile pazardan hedeflediği payı almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

400 600 PRS-800 Y.O PRS-1000-Y.O PRS-1200-Y.O.F.O PRS-1500-Y.O.F.O

Advertisements
This entry was posted in GÜNCEL MAKALELERİMİZ and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

4 Responses to BİMS BRİKET MAKİNASI

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s