ikinci El Bims Makinası

     ikinci el bims makinası (makinesi) alanında beyazlı group ticari faaliyetlerimizden bir diğeridir. Beyazlı group olarak ikinci el bims makinası (makinesi) hizmetine 2009 yılında Beysanmak markasından tamamen bağımsız olarak kurulan Presmak markası giriş yapmıştır. Beyazlı group Presmac olarak inşaat ve yapı sektörüne ikinci el bims makinası (makinesi) hizmeti sunmaktadır. Presmak ikinci el bims  makinası (makinesi) ürünlerini beyazlı group ikinci el bims makinası (makinesi) garantisi ve güvencesiyle satışa sunmaktadır.

Tüm bu çalışmalarımızın neticesinde bims makinası (makinesi) sektörüne ait gelen taleplerin yoğunlu bizi ikinci el bims makinası (makinesi) işini ayrı bir firma çatısı altında yapmaya, bu şekilde daha kurumsal, etkin ve kısa sürede sonuca ulaşılabilir hale getirmeye sevk etmiştir. Bu bağlamda 2009 yılında PRESMAC markası adı altında ikinci el briket makinası (makinesi) sektörüne ait firmamızı, yeni bims makinası (makinesi) üretim firmamız olan BEY-SAN-MAK’ tan tamamen ayrılarak bağımsız kendi teknik kadrosu ile birlikte kurduk.

Beyazlı group bünyesinde üretilen bims makinalarına verilen 2 yıl garanti hizmetini ikinci el olarak bims makinası (makinesi) olarak satışa sunulan bims makinasına (makinesi) da vererek güvenirliğin simgesi olmuştur. Beyazlı group bünyesinde Presmac ikinci el bims makinası (makinesi) manuel tam otomatik ve hidrolik olmak üzere ve 8’lik 18’ lik ve 36’lık seçenekleriyle hizmete sunulmaktadır. Beyazlı group bünyesinde ikinci el bims makinası (makinesi) sektöründe hizmet veren Presmac markamız uygun fiyat ve teknik destek ile sektörde güvenirliğin garantinin ve kalitenin simgesidir. ikinci el bims makinalarımız(makinelerimiz) hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız…

ikinci el briket makinası

Advertisements

2 Responses to ikinci El Bims Makinası

  1. paylaşım için tesekkurler

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s